Nazwisk w bazie na literę %?: 1518

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
LAM?ENSTEIN AUGUST SZER 1.J.R.82 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BR?OPPE LUDWIK SZER 6.176 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
??BERG KURT SZER. 19.17? 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
FUNK? - RESERVIST I.R. 150 1915-01-04 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
R??MAT FRANZ RESERVIST M.G.K. I.R. 41 1914-12-28 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RO?T?KUHN KARL MUSKETIER 3 K. I.R.14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
U? PAUL GEFREITER ? K. I.R. 141 1915-05-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?CH FRANZ - M.G.K. R.I.R. 59 1914-12-30 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?M WALTER RES. - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
B?UT?GEN EMIL UNTOFFZ. 1 K. I.R. 8 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
PO?NN WOLF MUSKETIER M.G.A. I.R. 176 1915-03-30 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RET?N - UNTEROFFIZIER 6 B. F.A.R. 52 1914-12-25 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHIN?Z WLADISLAUS - 4 K. I.R. 14 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
ZA? KARL MUSKETIER 10 K. I.R. 5 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?CHTLLING Z. KANONIER 6 B. F.A.R. 53 1914-12-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STR? REINHOLD UFFZ 4/IR 44 1915-03-22 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
VOLD? EDUARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?DINAN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DÜ? HE? - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?HNA-SCHLOBITTEN ?MO LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?KO STEPHAN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SIN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SS LEO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PENN? WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?TEMITZ KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?AN? - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BENK? WILLI HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUCZK? BOLESL[AW] - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?ERK FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ENSKI (ENSCHT)? HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
Z?ISKI WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?KI - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?LKI FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SPIEL - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SSAT - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?TRA KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?CHOLZE? - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STARYB?? KASIM? ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. ? 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BECHT? FERDINAND - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
EICH? HERMANN - - 1914-11-05 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KNAPP?T OTTO - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
ZANDER? ALBERT - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
G? HEINRICH - - ????-04-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
?RKIL FERDINAND GEFR. - 1915-02-05 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1889-02-03 Wendischbuckow obelisk
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
VOPP (?) ALBERT GEFR. - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1881-02-08 Wendischbuckow obelisk
BRIECHOR (?) PAUL MUSK. - 1918-10-26 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1896-02-17 Klein Garde obelisk
REPKE (?) PAUL GEFR. - 1916-08-11 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1894-01-20 Klein Garde obelisk
SYNIERD (?) KARL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - obelisk
? OTTO - - 1916-10-15 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
?STEN von KURT - - 1916-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
B?MANN XAWER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
?CHKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
SCHWIETE? R. - - 1915-03-14 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
LU??? STANISŁAW SZCZEPAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
??ENNA JOSEPH - INF.REGT. ?? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
KRÄHER ? KARL - ? KÜR.REGT.8 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
SCHMANSE ? MAX - RES.INF.REGT.8 1914-12-12 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1876-04-25 - obelisk
? - FÜSIL LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BAN???EN REINHARD KÜRASSIER KÜRASS. REGT. 3, 3. ESK. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
?OSSERT A. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
FISCHER(?) J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HIE? J. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
TO? H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
?HAAG? ? UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
?RINSTER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
VOGELI (VOGELL?) JOH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
?HARDT F. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
PIETRAS (?) KARL - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?OOBE KARL - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIERSERT   ?? OTTO - - 1914-12-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
LAU??EN HERMANN - - 1915-11-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PITZER  ?? KARL - - 1914-12-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?PPZIG FRIEDRICH - - 1918-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIE?? GUSTAV - - 1917-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?MANN MAX ? ? 1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
BARROV? KARL UTFFZ. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNIS? GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUR? KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
DIED?A SIEMION SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
?SCHEWSKI GUSTAV FÜS. FÜS. R. 34 1917-??-25 ZONNEBECK Grabnik I wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LEPACKEN -
?MEVES - RES. 5 K. INF. REG. 152 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
DURAG? ? WEHRMANN 5 K. INF. REG. 141 1914-12-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
?GBEL ? KAN. 4 B. FELD A.R. 73 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BRECH? ? ? 11 K. INF. REG. 167 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
?STCHE? EMIL ? 9K R.I.R. 226 1915-05-31 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FLEN?A? OTTO ERS.RES. 6K R.I.R. 226. 1915-05-24 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KAHLE? ALFRED GEFR ?R IR D? 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
? ? ? ? 1915-03-25 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?AUBA? - B..EGN ? - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?L KARL JÄGER ?.21? 1915-??-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?NDER GEORG ?W? RES. RADF.K.P49 1915-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - RESERVE RADFAHR KOMPANIE{rezerwowa kompania kolarzy}
?R?ASS OTTO ? ? R.I.R. 226 1915-06-06 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?TTER ....MA ERS.RES. 3K R.I.R. 226 1915-05-30 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
G?CH ? ERS.RES. 6K R.I.R.? 1915-05-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
L? - ? ? 121 1915-03-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
? - LEUTN ?21 1915-03-11 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?ILR(K) - JÄGER ? ????-??-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?LC? - GEFR ? G..121 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
ŻURA?OW SIERGIEJ PUŁKOWNIK - - - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
FE??TZELT SZER. - 7 ART. ? 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HER?CHT ? ERS. FRW. J. 59. 6 1914-12-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
?IGE RICHARD RES. G.F.R. 71 1914-12-09 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
?KE GUST? WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1897 - -
?UOER GUSTAV WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1885 - -
?NICK ? ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1882 - -
TIMME(R?) HEIN. (HEINRICH?) VIZEFELDW. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
...(N?) N.N. ?/NIEMIEC? 2. KOMP. BATL. 11 1914-11-21 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? DANIEL WEHRM. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRIEGERS(?) GOTTFRIED WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
UMKAMPF (UMKAMPE?) F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) GEFREITER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
(L?)(?)AJKOWSKI LEON? - (1. LUB 4.) KOMP. POSEN 10 1916-09-13 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
...(O?)WITZ N.N. ?/NIEMIEC? 4. KOMP. BATL. 11 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
?CHN? WILHELM GEFREITER ? 148/11K. 1914-10-24 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
BUDERT? OTTO - - 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
LAN? E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BALZ(ER?) - VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GREUNC? G. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
JAUC(H?) R. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
LOR?AJUT - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GER?ORF F. R? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GRU?ER E. ? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KADLOW? V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
DREI? MAX GREN[ADIER] - 1918-08-09 H[eimat]? Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
HOFFM? ERNST MUSK[ETIER] - 1915-??-15 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
KÖP? WILHELM KAN[ONIER] - 1917-10-19 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-20 - tablica betonowa nr 3
LUBK? KARL OFF[I]Z[IER] ST[EL]LV[ERTRETEND] - 1918-04-29 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-22 - nagrobek betonowy
SCHM? FRITZ GREN[ADIER] - 1918-10-03 F[rankreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
SCHR? JOHANNES FÜS[ILIER] - 1915-08-12 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-09-03 - nagrobek betonowy
HE? RICHARD GREN[ADIER] - 1915-03-23 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-05-17 - nagrobek betonowy
HOFFM? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-09-17 Rum[unien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KR? WILHELM GREN[ADIER] - 1917-10-20 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1920-08-24 - nagrobek betonowy
SCHE? GERHARD GEFR[EITER] - 1916-10-12 Frank[reich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
SCHR? GEORG FÜS[ILIER] - 1915-07-25 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHRA? RICHARD MUSK[ETIER] - 1918-05-02 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
? URSINUS - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HI? KA? LEUTNANT RJR ?/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
DE?SIK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BK?NSKY ALEKSANDER JG. I.R.24 (F.J.B.24) 1915-05-10 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
??HMIDT GUSTAV SCHUTZE PREUSS.R.J.R. 219 M.C.Z. 1915-05-?5 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GOSEN???TSCH FRANCISEK INF. RUSS.I.R. 17 191?-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
TH???LE KARL MUSK. PREUSS.R.J.R. - - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
???TERS WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 11/220 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
CHRIS???NSEN AUGUST LTN. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MASU??? FERDINAND MUSK. PREUSS.R.J.R. 1915-05-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
JFI??? ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 31 M.KIR. 31. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-09 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
DLUHOW? M - - 1915-??-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLISTER???LER GEORG SAPP. S.B. ? 1915-05-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FI???? LEOPOLD OFFZD. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
?ALAMBOS - HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
UGH? KALMAN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
????OCZ STEFAN ZGSF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
???KO AKSC???? - RUSS.I.R. ??? - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
???GYAN JO??? INF. K.U.K.I.R. 65 1914 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KI????WA GOOR??? INF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ZELEN? FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
?ILACZEK IWAN - WORONEK.R. 174 1915-04-21 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIE???? DOMINIKUE JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
??OLLER BENJAMIN JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
?SEH JOSIGOR JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
??ALOVI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
??PSA PETER JG. K.U.K.I.R.2 ????-??-21 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
P? IWAN - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
DIED?A SIEMION - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
TRUDW? KARL WEHR 4 K L.I.R. ????-??-26 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
V? GUSTAW - 9 K? 1914-10-14 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
CZ?ORA ANDREAS - K.U.K. J.G. 1914-12-08 - Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie - - -
BREID?NBACH HEINR. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
C??SI?EIER - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KLE?FR GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
S?LLMEIER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
F??DHAUS FRITZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
A?CZU NIKOLAUS (ANDREAS) - ÖST. UNG. KRIEGER - - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
TUR?OVSKY ERNST KAN. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
? MICHAEL ZIV.ARB - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?TZ LEOPOLD ZIV - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KA? JOHANN FR.SOLD. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RZAC? JOSEF KAN. - 1914-09-29 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
? LABS ZIV.KTSCH. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?EF ANDREAS INF. - 1914-10-10 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
FALT?EK FRANZ JG. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
LUC? SIMON - - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HA?ERMAN PETER PREUSS R..I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
K??? ANTON GFT. ? 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
A???? RUDOLF INF K.U.K. J.R.25 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
BE?ZDYNI?? DEMET?R GFT. K.K.LOST.E.R.212 1914-12-10 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MCI?? JOSEF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
GER???AS SAMUEL ROSJANIN - 1914-12-06 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
JART?OLD JOHAN ROSJANIN - 1915-??-?? - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
TRUN?ČEK JAN - - 1918-03-16 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
VOJT?CH JOSEF - - 1914-11-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
? APEL - 6/R J.R 20 1914-12-19 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 28 - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
BA??KER MAX LEUT. - 1914-06-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
? ? ? - 1916-07-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
GRUCH?? ERNST MUSK. - 1918-07-20 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
? ? ? - 1916-10-23 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
? ? ? - 1917-07-24 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
? GERH? MUSK. - 1914-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
??ONSCH EMIL GEFR. - 19??-10-19 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
?RECHT THEODOR MUSK. - 1915-06-05 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
? ? SERG. - 1918-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
? ? GEFR. - 1915-03-02 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
DAEG?? EMIL GEF. - 1914-09-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
? ? ? - 1916-08-11 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
JOOR??S RICHARD GEFR. - 1917-05-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
? ? ? - 1917-02-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
? FRANZ MUSK. - 1918-09-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
??IKH??V EMIL MUSK. - 1915-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
?ERBEIN KARL MUSK. - 1917-06-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
?WITRUCK ?AES MUSK. - 1918-08-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
? W? - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
?UNCKE WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
CERNOGUSSZ? ANTONI - 27 p. strzel. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
SCHWANG?? GUSTAW MUSK. - 1914-11-25 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
DA??TZ - - - 1915-08-16 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
JA??HKE KARL UNTFFZ. - 1919-08-29 WESTER??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
K?CH?? KARL ?EHIM - 1914-05-07 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
PRESSER?? KARL ?ES. - 1914-09-09 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
THIELE?ER ALBERT MUSK. - 1918-05-31 B???? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ENGEL?? FRANZ UNTFFZ. - 1915-09-24 KAMER?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
JAH?ZE FRIEDR. GREN. - 1918-04-09 REIMS Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
PIERS??ER FRIEDR. GEFR. - 1918-04-07 ARBENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
R??SETKE MAX - - 1915-10-06 W???EOSEL? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
WERTER??? KARL C.GREN. - 1918-09-18 ROH?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
BE?E?CH FRITZ GREN. - 1915-08-26 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
????ENG - RES. - - - Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer -
?ORTIMERT - MUSK. - 1916-06-?? Russland Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
?ÜNDER WALTER KAN. - 1919-08-26 Heimat Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SPERL?? OTTO MUSK. - 1917-10-01 Luzzer?? (Lazaret) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
?LINDER ERHARD RES. - - Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer -
BI??DIN OTTO GREN. - 1918-03-21 Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
FRE??KE ALEXANDER KAN. - 1917-08-06 Heimat Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
ST???ZE FRANZ GREN. - 1917-??-05 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
BIN??? PAUL GEFR. - 1915-??-?? Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
SCHU??? PAUL RES. - - Heimat Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
??HIERSCH - - - 1915-07-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
?ABE - - - 1915-11-03 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
????ACLE WILLI - - 1917-08-13 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
??ORCHER?? - - - 1915-10-20 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SA???ST PAUL - - 1917-09-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
???ICHE - - - 1914-10-1? - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???NKEL - - - 1914-12-24 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???NELL - - - 1918 germ. Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???VIE - - - 1915-04-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
G?A??CH HANS - - 1915-05-15 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
?ELLKE E. LDST. - 1915-08-09 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
E??MMELT K. - - 1918-??-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
??AKE?? - FÜS - 1916-08-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
?NEIMANN E. MUS. - 1918-??-12 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
ADELM?USENDEN PETER INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
STADRER? LUDWIG OBERJÄGER T.K.J.R. 4 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
FRI?RICH HEINRICH INFANTERIST L.I.R. 24 1914-10-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
???EM?N HEIN. - - 1916-07-04 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
E??RHARDT WILLI - - 1914-10-12 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
??????TH PAUL - - 1914-??-?? - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
?ROK? WILLI - - 1914-11-15 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
G?LH?U??? JOH. - - 1914-10-?? Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
ROS?EL FRITZ - - 1916-10-13 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
BA????? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
P??????? PAUL - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
W????? AUG. - - 1917-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
????DL?? AUG. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
??AUM?? FRANZ - - 1917-??-?? Frenkreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
ALIS??? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RU??D?? OSKAR - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
W??????? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
???UMANN HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
?A?N???? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
B???LM? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
? HERM? - - 1915-07-28 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
?DDE OTTO - - 1915-08-08 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
?ÖWLER FRANZ GEFR. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
INNDRE? PAUL ERS.RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
INNDRE? ARTUR GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?HÜLZ HER? - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BRUSINSK? GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?OFFELBEIN O. - - 1918-11-09 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
? ? ? - 1916-04-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?CK OTTO UTFFZ. - 1922-01-16 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÖPP(?) OTTO GEFR. - ????-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHW?DT HERMANN PION. - 1918-10-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
? HERMANN LDW. - 1917-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
B? PAUL MUSK. - 1915-10-05 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
? ? - - ????-??-?? - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
? ?WALD - - 1917-0?-16 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GIEKAWA (CIEKAWA?) ANTONI SZEREG. - 1919-09-10 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1889 - -
????HARD? - - - 191?-05-03 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
BISSMA?? ???HARD - - 1918-09-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
ECK???? FERDINAND GE??? - 1916-??-?? FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
FR????ER HERMANN - - 191?-06-20 - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
SAR?ED?E? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
???????CK HERMANN - - 1914-??-?? - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
??EBER E??ALD - - 1914-09-18 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
BONI??HER? OTTO OBER?????ERGAST. - 1917-03-19 NORDENSEE Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
EMIL??? - - - 1915-??-13 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
IWANUCZKI? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??P GORIN RUSS.SOLDAT - ????-??-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ULIOCZ? WLADIMA RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEON? ?PAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARCHA? [K]IRIL RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? DAMEL RUSS.SOLDAT - ????-??-2? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
JAROSLAWSE? JAKOB RUSS.SOLDAT - 1918-10-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??WITZ ?? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WAITSCH? JOSEF RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LINTSCHNI? LAZAR RUSS.SOLDAT - 1917-10-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEZSONO? ?EMIAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? JAKO? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RO? MITROFAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
JONKARSK? ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-11-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?ILAJOW VASILI RUSS.SOLDAT - 1917-04-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKTOROWIT? ANTON RUSS.SOLDAT - 1917-09-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DENI? SEMION RUSS.SOLDAT - 1917-07-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-??-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RYCHMITSCHEN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?LADKOWSK? ?N? RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ZAICE? IWAN RUSS.SOLDAT - 191?-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DOSMUHA?? JRS. RUSS.SOLDAT - 1919-05-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??KITIN ANA RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHI? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIS? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-11-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?RIEDI? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORE? ?XEI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZEBULL? STANISL. RUSS.SOLDAT - 1917-05-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??LEW? ?? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOLU?? ALEX. RUSS.SOLDAT - 1918-02-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONSTANTI? LADEA - - 1917-04-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A??W PIOTR RUSS.SOLDAT - ????-??-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
N? MAXIM RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
IW? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-03-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??NSKI FRANZ RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TISCHOMI? ARCHIP RUSS.SOLDAT - 1917-08-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KU?? ??DOR RUSS.SOLDAT - ????-??-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AL.?? PAWEL RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? ?RAIFISLA RUSS.SOLDAT - ????-??-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? ?TONI RUSS.SOLDAT - ????-??-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
J? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??SZICK PAW? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
W??ISKI FRANZ RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LESNISEN? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BASBAMBET? ?AI RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? GERAFIM - - ????-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
JASCHINS?? ANDREAS RUSS.SOLDAT - 1918-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?BEDE?? IWA[N] RUSS.SOLDAT - 1918-12-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LU?KI STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DE? PETER RUSS.SOLDAT - ????-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? MITROF RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUS? ??OFEI RUSS.SOLDAT - 1918-04-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?IORW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILEKSCHAN? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DLUSCHEWSK? PAUL RUSS.SOLDAT - 1917-10-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??ETSCHEL - RUSS.SOLDAT - 1918-10-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIFCHAN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?LEXEJEW ?? RUSS.SOLDAT - 1918-03-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DREIM? A? RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??LESCHIR - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SEITGARIAJ? BAHTYGAREI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?ZMIN - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??NOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?? ?CIN RUSS.SOLDAT - ????-04-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
IWANO? JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??OLOW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TSCHER? PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
LEB? NIKITA RUSS.SOLDAT - ????-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? OTTO - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
?HASSE FRIEDRICH - - 1918-10-09 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SAWERT ? FRIEDRICH MUSK - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
? KARL - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
?AGENS REINHOLD - - 1917-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
RAUHUT ? KARL - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
? (T)HOMAS INFANT. - ????-06-26 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
?A FLORIAN MUSKET. - ????-02-02 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
?? ?? - - 1914-11-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
?? ??TZ - - 1914-11-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
?? ??DET - - 1914-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
?? ?? - - 1915-01-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIETREK? PAUL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ALFRED MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RONCZKOWSKI? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BATEK? THOMAS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHATT?K JOS. UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ADOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
DRAGON? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHELIGA? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GONIWTOCHA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOS. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOHANN UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STEBEL? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? THEODOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KARAFIOL? VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ALBERT MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? AUGUST UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILK? KONSTANTIN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MITTAS? ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? AUG. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PICHULLA? JULIUS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? EDMUND? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIGULLA? E UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? WILHELM? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?WSKI ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RYGEL? GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? IGNATZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
CIELO? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ISIDOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHEBO? ALBERT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? RICHARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ELIOT ? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHOK? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GORASDKA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? PAUL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WALTER? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KROMNITZ? PETER UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? KURT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
D? OTO ANTONIO SOLD. 8.ART.F. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-12-07 - -
BRAMSCHREIBER ? ALBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
??OMEYER WILHELM - - 1917-05-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BARRN?IA OTTO - - 1916-01-28 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
?OBDE OTTO - - 1918-03-29 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
LI?SE WILHELM - - 1915-11-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
KOROWAGI? ALEKSANDER SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 1 G.P.UŁ. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PO?OW SERGIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 92 P.P. 1915-12-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SOC?LSKI STANISL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 168 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?OLENDA FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ 51 P.P. 1914-11-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
D??OR FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1919-??-?? - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
JEF?O?OW GREGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 94 P.P. 1916-01-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
?LUCZYK FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1918-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?UPOWCZIK WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-10-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
??ULZ REINHOLD - - 1915-03-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
A?SORGE FRITZ - - 191?-04-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
?ISSBACH HEINRICH - - 1915-02-18 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
BINKE ? REINH. - - 1917-08-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ZW? RUPPERT JNFANTERIST K.U.K. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SUS (?) MAX JNFANT. K.U.K. J.R 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
???NAD?S?? AUGUST - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
BEING??? - MUSKETER - 1917-09-17 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
EIN??HINGER - - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
??NT??ROST RICHARD - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
EB?HI??AN? KARL MUSKETER - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
WENZELL (?) KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
DAMASKE (?) OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PITAN(?) ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
JANDRE? BRUNO MUSK[ETIER] - 1915-04-08 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
????LING HERM. - - 1915-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
? JUL[IUS] - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
? OTTO - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
? BERNHARD - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
? OTTO - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
? ? ? 6 KP. INF.REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KUN ? P. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
.?.TZKO ? ? RESERV. INF. REG. 151 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
? ? MUSKETIER ? KP. INF. REG. 150 1915-08-15 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
?ESKI ANTONI - - - - Choroszcz II miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - -
????? (SZAKOW) ?????? (GAWRYŁ) - - 1915-03-20 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (KOWALEW) ?????? (STIEPAN) - - 1915-09-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????? (CZIBROW) ? ( I.) - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (MINISZAICH) - - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????? (FONIAK) - - - 1915-06-30 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (SU??BUK) - - - 1917-03-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (BASYROW) ????? / ABDUL - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????????? (DRORESKI) ?????? (SERGEJ) - - 1915-03-22 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (KISIELEW) M. - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????????? (TARGUL???) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (BORŻENKO) ?????? (MAKARY) - - 1915-05-19 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????????? (KARAGIEZOW) A. - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (GAWRIŁOW) ? ( I.) - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????????? (??OMANCZENKO) - - - - Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????????? (CHISAMIETAJNOW) ??????????? (SIERAZETAIN) - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????? (BLINOW) - - - 1915-06-30 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (LEWIENIOW) - - - 1915-03-20 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PENSAK (BENSAK?) PAWEŁ - - 1915-09-17 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????? (DUDYCZ) - - - 1916-06-09 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (MURZAKOW) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (AN?REJEW) - - - 1916-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????????? (?ARASZENKO) ???? (PIOTR) - - 1915-03-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (IPATOW) ? ( S.) - - 1915-06-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????????? (MIENCZIKOW) - - - 1915-03-22 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (UABI???) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????????? (ARCHIET??OW) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (CHAIRUMIN) ???????? (BARIFUŁD) - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????????? (SUKOMLINOW) ??????? (DYMITR) - - 1917-07-07 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????? (CHMIEDW) ?????????? (CHŁAMUCHMIED) - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (IRBACZEW) ? ( G.) - - 1915-06-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
? ? ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
MELCHERT (?) HERMANN LDST. 4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KAMMANÖEL (?) HERMANN GEFR. 3/I. R. 32 1914-11-21 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RONJES (?) HERBERT LTN. D. R. MASCH. GEW. ABT. D. V. KAV. KIV. - - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
EBRA?TZ ROBERT LANDSTURMIST 9 LDST. INF. BATL. POSEN 1915-03-28 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KEDES? ADOLF - - 1914-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-??-?? - -
H??BECK FRITZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-03-01 - -
S??ERKE PAUL GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
? ? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - MANUCZAK? (DEHNEN)
KAHDE? EMIL ULAN ULAN.REGT.4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? MAXIMILIAN WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - ZIELINSKI? (DEHNEN)
KOCH? EMIL? GEFR. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
?ITT ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KÖTT? (DEHNEN)
KUDRIN? JUSTUS MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KUDRUN? (DEHNEN)
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
P? GERHARD OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - PRAHL? (DEHNEN)
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEREI? VIKTOR KRIEGSFREIW. INF.REGT. 137 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRAPP? KARL DRAG. DRAG.REGT. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HO? JOH.? ULAN ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WELD? KARL MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
J? JOS.? GEFR. ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? FRIEDRICH OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KORB? (DEHNEN)
KLE? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KLEZAREK? (DEHNEN)
?EFER JOSEF? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHIEFER? (DEHNEN)
KOPCZY? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOPCZYNSKI? (DEHNEN)
?MANN ? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - OERMANN? (DEHNEN)
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
G?WSKI ? MUSK. RES.INF.REGT. 5? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
GOEGEN? WILHELM MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
TORDAHN? HEINRICH MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRUBER? ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
KLI???SCH JOH. - - 1915-03-?? - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
P? - - - 1915-07-02 - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
R? AUG. JAGER - - - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
R? HERM. GREN. - - - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
BENE? JOHANN - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BENE? G???E - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
??OFKE - RES. - 1914-11-08 RES.LAZ.STADEN Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
?OHDE - LDST. - 1916-17-27 ?BUR?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
DO?ONER ERICH KRIEGSFR. - 1915-01-14 SOISSONS Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
???FAUE WILHELM LT.D.R. - 1918-04-01 ROMARIN Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
??OSKE MAX RES. - 1915-05-05 ST.REMY Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
?PROKE WILHELM ERS.RES. - 1916-08-27 MOST. Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
? AUG. VZFW. - 1914-10-04 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GO?LAT FRANZ MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAROU??OT FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PASSENHEI? KARL MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
TAH? RICHARD MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
????KUSCH PAUL MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HE?LMANN - MUSK. - 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RINO?L JOSEF MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BLES?SKE ERNST - - - - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
BEREN?? - - - 1916-05-20 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SACH?? EMIL - - 191?-05-27 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
? KARL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
H??K AUG. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GRA???OSKI ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S???NZIG GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S??ESNY RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BECH???E K. KRGSFRW. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RETH???E H. MUSK. 3 / LANDW. I. R. ? ????-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STRIL?WSKI K. HUSAR ? 1915-02-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
? ? MUSK[ETIER] - 1917-11-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHAMRANSK? BERTH MUSK[ETIER] - 1916-12-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?FUSS WILLI ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1915-01-29 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? OTTO GEFR[EITER] - 1914-12-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
DAH? AUGUST SERG[EAN]T - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
FREU? FRIEDRICH JÄG[ER] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GAW? PAUL MUSK[ETIER] - 1915-??-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
? FRANZ KAN[ONIER] - 1915-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?SYNGEN ? ? - 1914-08-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
DAH? WILHELM FÜS[ILIER] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
G? AUGUST FÜS[ILIER] - 1914-11-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
H? OTTO MUSK[ETIER] - 1914-12-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER FRITZ GREN[ADIER] - 1915-03-01 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GRÖ? BERNHARD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
LÜDTK? KARL - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 24 lat
WENZEL? WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 21 lat
ZAN? WILHELM - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
DAHL? ERWIN - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 23 lat
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
STACH? WALTER - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 28 lat
ZAN? ALBERT - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 19 lat
LANGE(?) WILH[ELM] W[E]HR[MANN] - 1916-07-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
UERGIN(?) MAX G[E]F[REITE]R - 1915-01-16 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRE? OTTO W[E]HR[MANN] - 1917-06-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRE? PAUL KAN[ONIER] - 1917-04-14 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PL??K MAX L[AN]DS[TUR]M[MANN] - 1916-07-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
WUR?? WILH[ELM] G[E]F[REITE]R - 1915-04-11 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie 1882-11-09 - -
B????? OSK. M[U]SK[ETIER] - 1916-08-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
? GEORG - - 1918-11-16 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1894-10-29 - -
BE?ER KARL - - 1915-10-30 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1883-09-14 - -
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
STRE? ERICH - - 1918-07-28 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
? WILLI - - 1918-02-?? - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1886-10-20 - -
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
SIFELDIN(?) KARL - - 1917-06-17 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
? ? OFICER - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl II miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
? ? HAUPTMANN - 1914-12-16 PRZEMYŚL Przemyśl II miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
?YROW ?ŁŁO RUS. - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
NOLILMLYER? WILHELM - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
?OFERS KARL - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HEITKA? JOSEF - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHIERE? KARL? - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
?WRELT ALOIS - - 1915-08-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
? EMANUEL - - - - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - VERMIST
?US?? AUGUST - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SCHA(LLOW)? FRANZ - - - - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen ?
FELD? FRANZ - - 1916-?? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ? Kriegslazarett am Bug
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
RAB? ALBERT - - ????-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RENK(ELER?) ? - - 1918-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
?UNNER HERMAN - - - - Bogdanów I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
S?ZE JOSEPH - - 1917-05-10 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
ZIN?LINZ J? - - 1916-08-?? - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1915-03-05 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCH? RU? - - 1916-09-18 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
R? ? - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
STELZE? AUGUST - - - - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
W? HUBERT LEUTN.D.RES. - 1915-11-07 - Damianowice wieś, gm. Kobierzyce, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
?IEDENZU AUGUST - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HITSCH??L KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MER? WILH. - - 1915-07-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? WILH. - - 1918-03-30 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? LER REINH. - - 1918-03-24 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
LO? - MUS. - 1918-04-04 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GRE? JOSEF - - - - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MÜ??Z ALFRED MUS. - 1915-08-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
?IEKE HERMANN - - 1915-03-20 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
? HEINRICH - - 1917-07-28 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
? ALFRED - - 1917-08-02 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
? GUSTAV - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
HASCHKE? ? - - 1915 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
? PAUL - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
LIEBSCHWAGE? WILHELM - - 1915-07-16 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GARNOTH(?) PAUL - - 1917-12-19 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LA?PON KARL - - 1917 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
?ÜTZ ERNST - - 1916 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GAT?ONTHE HANS - - 1917-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? DLER - - - 1917-07-27 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? BGER - - - 1916-09-09 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HADER? - VERM. - 1916- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BO? PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
FANKE (?) ERICH - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
LIGDNER (?) PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
DIN? HERMAN - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GALLE (?) W - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
G?OWZOK FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
THOR??SCH ARTHUR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
DOM?ALSKI JOHN. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MISC? MOISE ROSJA JNF.REGT.111 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?PADIANU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.1 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
HORN (?) KARL GEM./RUSS. INF.REGT.28.15.KP. 1915-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SLA?IKO ILJA GEM./RUM. I.R.60 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?RSELUNSKI ?SCHESLA? ROSJA ZIVILGEF. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
JAD?INSKI WASILI RUSS. INF.REGT.189.10.KP. 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
? TANAS GEM/RUMUNIA I.R.45. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTORUIOK (?) FEODOR GEM. SIB.SCHUT 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KOSCHU? PANTELEI RUSS. INF.REGT.25 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?A - RUMÄN INF.REGT.10 KP.? 191?-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
C???PKOW ???E ROSJA ART.BRIGADE 53 1915-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KR?LO JAKOB RUSS. PION.BAT.2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?ARIOE PETRE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CRA?UIN VASILE GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
LAST? STANISLAW GEM./S? I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?GLIN GAWREL GEM./RUSS. I.R.333 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
DE?K - GEM./RUSS. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?KOWALEW PROKOFI RUSS. INF.REGT. ?.8.KP. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRAD?NRU AG?IM GEM./RUM. I.R.59 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
HASIU? JWAN RUSS. INF.REGT.188.? 1915-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUD?OWSKI ANTON GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
?RRAGIMOW ABRACHIM GEM./RUSS. I.R.123 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
IV?SCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.4? 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?? - -
?TSCHENKO FEODOR - I.R.141 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLTSCHUGIN (?) SAHAR RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
???ANTSCHUK - ROSJA ZIVILG. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BC?ARA SIMION GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOT(?) NIKULEF RUSS.ZIVILGEFAG. - 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?APIN PIOTR GEM./RUSS. I.R.199 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIURAR? MATACHE GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRAS?WSKI SACHAR GEM/ROSJA I.R.138 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
?DOZ NIK? - - 1915-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZYMN? ?HIA GEFR/ROSJA I.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MALACH? STANISLAW ROSJA JNF.REGT 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?KI STEFAN GEM./ I.R.12 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
GAWCILIUK (?) DIMITRI RUSS. INF.REGT.19.9.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
?LOWATSCHOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.51 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
W? R. - - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOKITTEL(?) W. MUSK. - 1915-??-06 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GO?LTE A. UNT - 1917-09-17 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOKITTEL(?) R. MUSK. - 1916-11-26 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MA?KNEL GUST. - - 1916-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
SOKEES? JOSEF - - - - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
?LDOLPE ALBERT - - 1915 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie - - -
?DNER GUSTAW KANONIER - - - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie - - -
?TZNER ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
K??SCHAU ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
MET? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
PR? HERMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
?NATSCH ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
?WARZ ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
KE? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
NIEDER? MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
OPW?Z KARL - - 1917-08-21 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 18??-09-31 - -
FRIES? MAX - - 1916-05-06 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
DURRA? AUG. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - GEST.
BRE? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
W? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FU? KONRAD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WUNCH? ROB. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GIE? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OPH? KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BI? FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
W? JOH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FRUNIKE ? - - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WODARZ? ROMAN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GEWAMLE? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
O? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BONK? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
S?ARGARD WALTER - - 1918-09 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
W?SCHAUER ALBERT - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?DENTHAL ERICH - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?LENIER L? - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?REBS HERBERT - - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
H?MANN GEORG LEITNANT - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHMA? TAIBIS J. - - 1916-06-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?ARECKI W. WCHTM. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?HRLICH MAX SERGEANT - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
?OTHMANN F. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - nagrobek
GEL?RANZ SALO VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
L?HEIM FRITZ - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRES?ER MAX GREN - 1917-06-18 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
?RNITZ PAUL GERF. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
RECH?TZ - GEFR. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
S?ENKE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEIN ? PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B? HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
F?RSTER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
S?EP ? MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ER WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B?HM HERMANN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
L? INER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
DOBIJAŁA ? LUDWIK - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BORTH? VINZENT - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
?H - - - 1916-07-24 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?KA - - - 1916-08-31 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?OTSCH - - - 1916-10-09 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?SCHER - - - 1916-03-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?SCHKA - - - 1916-06-12 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?CZEK - - - 1916-07-17 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?INER - - - 1916-10-12 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?NZER - - - 1916-07-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?ROHK - - - 1916-06-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
K?PKA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
RU? EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RU? JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKRIBALLE? PAUL - - 1917-06-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? RUDOLF - - 1916-10-14 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIESEWETTE? ERNST - - 1918-07-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? RICHARD - - 1918-09-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WURSING? ERNST - - 1916-07-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1917-04-30 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLUGE? WILHELM - - 1915-12-19 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LANGER? MAX - - 1916-01-17 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? BRUNO - - 1915-08-20 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MILFE??DT O. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 189? - -
AL.?? BERNHARD - - 1914-10-07 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
? FRANZ - - ? - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - obersekundaner
BE????K (Benscsk?) ? - - ? - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
SAN???? HERMANN - - 1918-03-23 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
RORADA (PORADA?) MICHAEL - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WI?EK K? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
?ACK ALB? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
LU?WIG JOHANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
LU?WIG OSWALD - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WA? FRANZ - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
?ELT HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
?OSECK ? LEHRER - 1918-05-07 - Runowo (pomorskie) wieś, gm. Potęgowo, pow. słupski pomorskie - - -
?RSTEN G. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
?UADE?? FRANZ - - 1914-??-16 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
WE?DERHART ERNST - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
???CHORR?? - - - 1914-12-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?????ANN HER??? - - 1914-12-12 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?EV?A?? - - - 1915-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?ZYTKI F - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?ZYTKI S - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?UASIGROCH ? - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?ZYTKI I - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
J?KEL E - - 1917 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WE?SOLY J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SKRI?AN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?OWA??OW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
A?KUZ???? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BACHU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
DURCZ?W - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GRZYB??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
??A?SZESZILI - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
LI?UT??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?ISANOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?ONI??? KONSTANTIN - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
A???U?AN?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ASPIE??ZO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BODJANU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GAKIEN??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
IŻEGO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?ASZISZKIN ILJA - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SAMIEL??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BRUHN(?) WILHELM - - 1916-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOSEL(?) LOUIS - - 1915-?2-10 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STORNH(?) OTTO - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
?ZEWIECKI - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHUL? OSKAR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KIEBI? ROBERT - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
? FRANZ - - 1914-??-03 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
DOETINCHEM(?) ALBERT - - 1918-09-20 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHMARIE?SKI KURT - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
?ZEML?? - - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
JAKOL??? ???HELM - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
?LOKB?? - - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
? JOSEF - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
CIBIS? ROBERT - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GUNUN(?) AUGUST - - 1916-11-16 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCH??EMANN - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
?RACH - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 18 1915-05-21 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KIECK??ER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
IM?BRAH?M EUGEN - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
???TSCHUSKO - - - 1913-11-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
??ALCY - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
L??TEICEW - - - 1917-02-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
TA??SCHENKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
??LACHN?? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LEFIN?? - - - 1916-07-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WALISCH?? P????? - - 1915-10-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?A?VELI?? - - -