Výročí úmrtí



Návrat na hlavní stranu

Dnes, 28-09-2022, slavíme výročí jejich smrti (99)

Příjmení
Jméno
Vojenská hodnost/
Národnost
Jednotka Datum smrti (rrrr-mm-dd)
Místo smrti
Místo pohřbení
Lokalizace
Vojvodství
Datum narození
Místo narození
Poznámky
ZANDER PAUL - - 1914-09-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1894-03-22 - -
WOSCH KARL - - 1915-09-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WOLFGRAMM ALBERT - - 1916-09-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WIRKUSS LEO - - 1916-09-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
WIMMER KONRAD - - 1918-09-28 VOR VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WIESNER PAUL - - 1914-09-28 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
WIESNER ROBERT - - 1914-09-28 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
WALDERA PAUL - - 1915-09-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
VIERHELLER ROBERT - - 1915-09-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
TYMANN WINCENTY - - 1914-09-28 CLERMONT FERRAND Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1887-03-23 - -
TSCHERNISCH OSIPP GEM./RUSS. I.R.35 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
TANSINA THEODOR - - 1915-09-28 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STOKLOSSA ALOIS - - 1916-09-28 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOCK HERMANN MUSK. - 1915-09-28 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STEIN PAUL - - 1915-09-28 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIGER KARL - - 1918-09-28 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULZ ERICH FÜS. - 1915-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZ EMIL - - 1916-09-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Pechlüge/ Trąbki pomnik
SCHULZ PAUL ULAN GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHRÖTER EWALD - - 1914-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHONBERGER REINHOLD JÄGER JÄG. R. Z. PF. 2 / 3E 1914-09-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SCHMIDT OTTO GEFR. GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHATZ OSWALD - - 1918-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SAUER OTTO OB.. GEFR. - 1918-09-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SARDIKO ANTON UTFFZ./RUSS. I.R.310 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAINULIN CHAN GEM/ROSJA I.R.284 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAIDEL WILHELM - - 1914-09-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891-04-10 - -
RZEPKA JOS.(EF) - - 1916-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RŰHN WERNER - - 1916-09-28 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÜHL WILHELM GREN. - 1916-09-28 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ROTTER MAX - - 1918-09-28 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHDE WILLI ARM.-SOLD. - 1918-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RITTAU STEPHAN - - 1915-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
REINOSCH MARZ. - - 1915-09-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REIN JOSEF JÄG. - 1918-09-28 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RADKE PAUL - - 1914-09-28 - Bronikowo wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
QUOTA ERNST - - 1918-09-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
QUADRON KARL - - 1916-09-28 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
POGODIN TEODOR - 1P.STRZ. 1914-09-28 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
PODLSKI JEHIM GEM./RUSS. I.R.17 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
PETLENKO WASILI GEM/ROSJA I.R.113 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PERSKI ADOLF - - 1914-09-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko bracia / brüder
PELOWIC ILIA SERBIA ZIVILGEF 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PAULUSA DIAGON PLUT. 53. P.P. KOMP.11 1917-09-28 - Kałusz Ukraina Pogranicze - - NR 232, M.R.P.1930
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
OZIMEK ISIDOR - - 1915-09-28 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1916-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MUCHA URBAN - - 1918-09-28 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHEILOW LEONTI GEM./RUSS. I.R.244 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MATTKE WILHELM MUSKETIER - 1918-09-28 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MACHA PIOTR - - 1915-09-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
LUTZKI VIKTOR - - 1915-09-28 - Wrocław-Brochów część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
LUBKE FRITZ - - 1917-09-28 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
LOREK PETER - - 1914-09-28 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
LIETZE FRANZ - - 1915-09-28 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
LESSIG HERMANN - - 1916-09-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
LAGEARD ENRICO SOLD. 90.FANT. 1918-09-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-12 - -
KUSTUNOW IWAN GEM/ROSJA I.R.59 1915-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSCHEL HERMANN - - 1914-09-28 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
KRZYŻYŃSKI STANISŁAW SZER. 1 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 50 1914-09-28 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-04-04 BABKOWICE -
KOZACZENKO STEFAN KPR. WP - 1917-09-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KOSZYN BAZYL SZRG. 2 / 2 P.P. 1916-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 786
KOSUBIK PETER - - 1914-09-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle
KOPTJEW PETER RUSS. INF.REGT.4 1914-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMKE WILHELM - - 1914-09-28 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
KLIMES JOSEF GFT. K.K. SCH.R. 32 1917-09-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KENNEDY RNVR. J.W. KP/548 ABLE SEAMAN ANSON BATTN.R.N.D. 1918-09-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KENNEDY JAMES ŻOŁNIERZ R.N.D.ARM.ANGIEL. - 1918-09-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KACZMARCZYK GEORG - - 1916-09-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
K? PAUL - - 1917-09-28 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
JURANEK JAN - - 1917-09-28 ZONNEBEKE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1882-04-22 - -
JUNG AUGUST - - 1915-09-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
IWANOW IWAN GEM./RUSS. I.R.17 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GŰTTEL JOSEF - - 1915-09-28 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GROMOTKA JOHANN WEHRM. - 1915-09-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GLASNECK GEORG - - 1918-09-28 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
FIGURA JOS. - - 1915-09-28 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
FIEGLER AUGUST - - 1918-09-28 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ECKERT KARL - - 1915-09-28 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
DONDER ADAM - - 1916-09-28 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CZAPLA LUDWIK - - 1918-09-28 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-07-17 Ornontowice -
CIESLA FRANZ - - 1918-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CHADZIMUSTAWIN J. - 109 P.P. 9 K. 1917-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BUCHSBAUM HILIK (HILLEL) INF. IR 15 1917-09-28 - Kraków-Podgórze I (nr 385) część miasta Kraków małopolskie - - -
BÖHM ALBERT - - 1916-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BÖHK REINH. - R.I.R. 209 1918-09-28 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLUNIEB OTTO - - 1916-09-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BERTRAM GUSTAV - - 1918-09-28 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
BERGER - MUSK. - 1918-09-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BELIKOW IWAN SERGT/ROSJA I.R.211 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BEHNKE WILH. - - 1916-09-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
ASONOFF ELIA GEM./RUSS. I.R.243 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALEXJEW ABRAM GEM./RUSS. I.R.1.1. 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALEXEJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.165 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ADAMEK JOH.(ANN) - - 1917-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMCZYK ALOIS - - 1915-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
???????? (KOWALEW) ?????? (STIEPAN) - - 1915-09-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -

Návrat na hlavní stranu